Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (KSAP) zaprasza absolwentów studiów magisterskich wszystkich kierunków do udziału w rekrutacji na stacjonarny program kształcenia dla przyszłych liderów administracji publicznej.
Program trwa 18 miesięcy i łączy teorię z praktyką. Uczestnicy mogą liczyć na:
-
staże krajowe i zagraniczne
-
wsparcie mentoringowe i coachingowe
-
stypendium w wysokości 4 900 zł brutto miesięcznie
-
możliwość zakwaterowania w Warszawie
-
gwarancję zatrudnienia w administracji publicznej po ukończeniu kształcenia
-
możliwość ubiegania się o mianowanie w służbie cywilnej
Harmonogram rekrutacji:
-
Składanie zgłoszeń: 4 maja – 24 lipca 2026 r.
-
I etap rekrutacji: 8 sierpnia 2026 r.
-
Rozpoczęcie kształcenia: 16 listopada 2026 r.
Więcej informacji znajduje się na stronie ksap.gov.pl.
W razie pytań prosimy o kontakt z panią Karoliną Sawicką, Kierowniczką Działu Promocji i Komunikacji KSAP:
tel.: 693 334 431
mail: karolina.sawicka@ksap.gov.pl.















