Rekrutacja do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej (KSAP) 2026

Print Drukuj

Krajowa Szkoła Administracji Publicznej (KSAP) zaprasza absolwentów studiów magisterskich wszystkich kierunków do udziału w rekrutacji na stacjonarny program kształcenia dla przyszłych liderów administracji publicznej.

Program trwa 18 miesięcy i łączy teorię z praktyką. Uczestnicy mogą liczyć na:

  • staże krajowe i zagraniczne

  • wsparcie mentoringowe i coachingowe

  • stypendium w wysokości 4 900 zł brutto miesięcznie

  • możliwość zakwaterowania w Warszawie

  • gwarancję zatrudnienia w administracji publicznej po ukończeniu kształcenia

  • możliwość ubiegania się o mianowanie w służbie cywilnej

Harmonogram rekrutacji:

  • Składanie zgłoszeń: 4 maja – 24 lipca 2026 r.

  • I etap rekrutacji: 8 sierpnia 2026 r.

  • Rozpoczęcie kształcenia: 16 listopada 2026 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie ksap.gov.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z panią Karoliną Sawicką, Kierowniczką Działu Promocji i Komunikacji KSAP:
tel.: 693 334 431
mail: karolina.sawicka@ksap.gov.pl.

 

Załączniki

Informacje o publikacji dokumentu