Informacja o naborze kandydatów na szkolenie grupowe pn.: „Operator koparko-ładowarki kl. III - wszystkie typy” realizowane w ramach planu szkoleń grupowych zaplanowanych na 2021 rok

Print Drukuj

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej ogłosił nabór na szkolenie grupowe „Operator koparko-ładowarki kl. III – wszystkie typy”, planowane na kwiecień 2021. Do uczestnictwa zaprasza się osoby zarejestrowane w PUP Bielsko-Biała oraz Filii w Czechowicach-Dziedzicach, które posiadają pozytywną opinię lekarską i psychologiczną, a także prawo jazdy kat. B. Liczba miejsc jest ograniczona do pięciu.

Zainteresowani muszą złożyć „Kartę kandydata na szkolenie grupowe”, dostępną na stronie Urzędu. Karty można składać osobiście, pocztą, w Filii PUP lub przesyłać elektronicznie. Nabór trwa od 2 marca 2021 do momentu ogłoszenia jego zamknięcia przez Urząd.

Do karty należy dołączyć kserokopię prawa jazdy kat. B. Urząd dokona selekcji uczestników na podstawie kryteriów zawartych w Planie Szkoleń oraz Zasadach finansowania usług szkoleniowych. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej PUP.

 
I N F O R M A C J A
  
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej uruchamia nabór kandydatów na szkolenie grupowe pn.:
 „Operator koparko-ładowarki kl. III – wszystkie typy"
realizowane w ramach planu szkoleń grupowych zaplanowanych na 2021 rok
 
Ilość wolnych miejsc: 5
 
Planowany termin realizacji: kwiecień 2021.
 
Szkolenie skierowane jest do osób uprawnionych zarejestrowanych w PUP Bielsko-Biała oraz w Filii PUP w Czechowicach-Dziedzicach posiadających:
  • pozytywną opinię lekarską i psychologiczną (na badania kieruje Urząd po wstępnym zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu),
  • prawo jazdy kat. B.
W celu ubiegania się o udział w szkoleniu należy złożyć „Kartę kandydata na szkolenie grupowe", która jest dostępna na stronie internetowej Urzędu https://bielsko-biala.praca.gov.pl (w zakładce „Urząd → Dokumenty do pobrania → Bezrobotni i poszukujący pracy"), czyli TUTAJ.
 
Karty kandydata można  składać w następujący sposób:
 
  •  przesłać za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Powiatowy Urząd Pracy
    w Bielsku-Białej, ul. Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, 
  • dostarczyć do skrzynek  korespondencyjnych usytuowanych:
a) w siedzibie  Urzędu w godzinach od 8:00 do 11:30 lub
b) z tyłu budynku Urzędu w godzinach od 7:30 do 15:30, 
  • złożyć w Filii Powiatowego Urzędu Pracy w Czechowicach-Dziedzicach, ul. Kopcia 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice w godzinach od 8:00-11:30. 
  • przesłać elektronicznie poprzez stronę https://praca.gov.pl lub platformę ePUAP– uwierzytelnienie za pośrednictwem profilu zaufanego lub podpisu elektronicznego.
 
Nabór osób chętnych do udziału w szkoleniu będzie prowadzony od dnia 02.03.2021r., a zgłoszenia przyjmowane będą do dnia jego zamknięcia. Urząd w formie odrębnego komunikatu poinformuje o zamknięciu ww. naboru.
 
Do karty kandydata należy dołączyć kserokopię prawa jazdy kat. B.
 
Spośród złożonych kart kandydata Urząd dokona rekrutacji uczestników szkolenia, w oparciu o kryteria zawarte w Planie Szkoleń oraz Zasadach finansowania usług szkoleniowych, w związku z tym osoby zainteresowane ubieganiem się o udział w szkoleniu zobowiązane są do zapoznania się z powyższymi dokumentami dostępnymi na stronie internetowej Urzędu https://bielsko-biala.praca.gov.pl, czyli TUTAJ.
Informacje o publikacji dokumentu