Informacja o zamknięciu naboru na szkolenie grupowe: "Magazynier z obsługą wózków jezdniowych..."

Print Drukuj
Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej informuje o zamknięciu naboru kandydatów na szkolenie grupowe pn.:  
Magazynier z obsługą wózków jezdniowych podnośnikowych + bezpieczna wymiana butli" realizowane w ramach planu szkoleń grupowych zaplanowanych na 2021 rok.
 
Jednocześnie  informujemy, iż karty kandydata złożone po ogłoszeniu  niniejszego komunikatu nie będą podlegały weryfikacji. 
 
Informacje o publikacji dokumentu